Чому варто займатися спортом???

Питання, чому варто займатися спортом, звучить наївно? В дійсності, це потрібно не тільки, щоб добре виглядати, а є й інші причини:

Причина 1. Гарний настрій
Учені вже довели, що люди, які займаються спортом мають кращий настрій, ніж ті, які ведуть сидячий спосіб життя. Під час занять спортом у людини виділяється цілий ряд гормонів, які підвищують настрій. Хімічні речовини, які починає виробляти Ваше тіло вже після 5 хвилин тренування допомагають позбавитись від стресу і, як не парадоксально, від втоми.

Причина 2. Тонус м’язів

Заняття спортом допомагають підтримувати тонус м’язів, а це означає підвищення сили, гнучкості та витривалості тіла. Завдяки тому, що м’язи стають більш пружними, Ви отримуєте більш підтягнутий вигляд. До того ж, суглоби розширюють амплітуду руху. І ще один бонус – за наявності пружних м’язів підвищується обмін речовин. Адже саме м’язи спалюють велику частину калорій, що надійшли за день.

Причина 3. Сила волі

Важко змусити себе розвиватися, не пропускати тренування. Для цього потрібно не тільки перебудувати свій графік, але й змусити себе не лінуватися. А це найскладніше. Якщо Ви пересилити свого внутрішнього лінивця, будете регулярно ходити на тренування, то не тільки побачите результат у дзеркалі. Ви ще відчуєте внутрішню силу духу.