Home 2 (Onepage)

ВИМУШЕНИЙ КАРАНТИН

Друзі, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, з 17 березня клуб “ТехноФіт” тимчасово припиняє роботу. Ми закликаємо всіх бути свідомими: за можливості залишайтеся вдома, зберігайте спокій, піклуйтеся про себе та безпеку своїх близьких. На час карантину всі активні абонементи автоматично заморожуються. Побачимося в залі незабаром! Слідкуйте за новинами! З повагою, Фітнес-клуб “ТехноФіт”

Read More

TOLOKA-RUN “5 км чистоти..”

TOLOKA-RUN “5 км чистоти..” – це захід в стилі “PLOGGING-марафон” присвячений 5-річчю Фітнес-клубу “ТехноФіт”. Концепція заходу дуже проста – замість того, щоб просто побігати засміченою вулицею, ми зберемо сміття на своєму маршруті. Коли: 08.09.2018 о 10:00 Де: старт у Фітнес-клубі “ТехноФіт”. Пакетами і одноразовими перчатками ми всіх забезпечимо. Кожен учасник отримає ПОДАРУНОК.

Read More

Змагання в Бердянську

На початку Липня, в м. Бердянськ, пройшов Чемпіонат України з аеробної гімнастики (спортивної аеробіки) серед школярів. Команда ФК “ТехноФіт” вперше приймала участь у змаганнях такого рівня. Наші АТЛЕТИ показали високий рівень і жагу до перемоги. Серед наших діток є одна призерка – Федосенко Марія, яка посіла 3 місце у виступах дівчаток 2011 року народження. ВІТАЄМО […]

Read More

Чому варто займатися спортом???

Питання, чому варто займатися спортом, звучить наївно? В дійсності, це потрібно не тільки, щоб добре виглядати, а є й інші причини: Причина 1. Гарний настрій Учені вже довели, що люди,

Read More

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ???

ПЕРСОНАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ – це найшвидший і ефективний спосіб домогтися поставлених цілей в найкоротші терміни. Деталі набувають все більшої ваги. Ми стаємо більш вимогливими, і нас не влаштовує те, що було ще вчора. Ми прагнемо до того, щоб все до дрібниць відповідало нашим бажанням. Сьогодні індивідуальний підхід не є одкровенням.

Read More