Про клуб

ПРО ФІТНЕС-КЛУБ ТЕХНОФІТ

Фітнес-клуб “ТехноФіт” буде  радий прийняти в свою команду цілеспрямованих, рішучих людей, що віддають перевагу реальним діям. У нашому фітнес-клубі проходять заняття з аеробіки, пілатесу, заняття в тренажерному залі,  також Ви маєте змогу  відвідати зал для рукопашного бою або   східних єдиноборств.

Наш Фітнес-клуб це не просто тренажерний зал, а сучасний фітнес-центр, в якому є все для занять спортом. Ми намагаємося враховувати останні тенденції в області розвитку фізичної культури і запропонуємо клієнтам клубу тільки перевірені методики зміцнення здоров’я і самовдосконалення

Наш тренажерний зал оснащений професійним обладнанням. Інструктори грамотно складуть детальну програму занять з урахуванням індивідуальних вимог клієнта, допоможуть адаптуватись до високих навантажень.

Місцерозташування фітнес-клубу, в кількох хвилинах пішки  від центру міста, професійна команда, різноманітність фітнес-програм, сучасне обладнання створюють чудову можливість для занять спортом в нашому фітнес-клубі.

Для дітей ми пропонуємо розвиваючі  та спортивні заняття, серед яких: аєробна гімнастика, карате, кікбоксинг, сучасні танці, живопис, англійська мова, дитячий фітнес. З вашими дітками працюватимуть професійні викладачі-тренери. В нашій команді є кандидати в майстри спорту, майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, діючі спортсмени. Кожна  талановита дитинка матиме змогу виступати на професійних змаганнях.

Наші тренери

Серед наших тренерів є і діючі професійні спортсмени і чемпіони України в минулому

Напрями діяльності

Фітнес-клуб умовно розділений на зони: тренажерні зали, зали групових занять і функціональної підготовки, кардіозона і дитячий клуб.

Що відвідують найбільше?

Тренажерний зал 85%
Групові заняття 76%
Функціональний тренінг 45%
Дитячі секції 50%

ТРЕНЕРИ